Dzelzcela vagonu ielāde

Dzelzcela vagonu ielāde atkarībā no nepieciešamās ražības mēs piedāvājam pārvietojamu uz savas šasijas vai stacionāru:

Pārvietojams lentas vai ķēdes konveijers (vagonu iekrāvējs) kurš materiālu paceļ līdz vagona pieņemšanas lūkai (parasti tas ir 4,5-5m augstumam var pieņem materiālu no :

  • barotāja (pašizgāzēju pieņēmēja)
  • barotājs materiāla pieņemšanai no frontālā iekrāvēja, tālāk var padot uz (konveijeru) vagonu lādētāju
  • Lādēt graudus pa tiešo no pašizgāzēja
  • No cita konveijera

Šāda risinājuma priekšrocība ir viegla manevrēt spēja, pārvietoties no vienas iekraušanas vietas uz citu. Mīnuss ir nepieciešamība pārvietot iekārtu no vienas vagona lūkas uz nākamo (kad viena lūka piepildīta tad jāpārbīda uz nākamo). Šādi manevri prasa zināmu laika resursu.

Ja nepieciešama īpaši augsta ražība vagonu uzlādē mēs piedāvājam stacionāru risinājumu, kur visas 4 (četras) vagona lūkas tiek lādētas vienlaicīgi. Šo risinājumu mēs piedāvājam kopā ar platformu lai operators varētu apkalpot vagonu. Vagonu apkalpošanas platformas ir pārdomātas un drošas, lai cilvēks varētu strādāt pat slidenos un vējainos apstākļos.

Atvērta tipa vagonu uzlāde ar birstošu materiālu. Piedāvājam risinājumus, kur iespējama nepārtraukta materiāla padeve un īpaši augsta ražība. Atiecīgo risinājumu izstrādājām Igaunijai Hohtla jarve degakmens transportēšanai-pusvagonu (atvērtā tipa vagonu) lādēšanai.